< Povratak na ponude radnih mjesta

ASISTENT U UREDU (m/ž)

bez navoda

Hrvatska | Njemački Hrvatski

Identifikacijski broj

JC-12

Od rujna 2021. godine svoje usluge nudimo i na lokaciji u Zagrebu, stoga za svoj novi ured u Zagrebu tražimo asistenta ili asistenticu. Radno mjesto: Asistent u uredu (m/ž) Osnovne informacije o zaposlenju: • Mjesto rada: Zagreb • Broj traženih radnika: 1 • Vrsta zaposlenja: Na neodređeno vrijeme • Radno vrijeme: Puno radno vrijeme • Rok prijave: 19.09.2021 • Početak rada: 01.10.2021 • Razina obrazovanja: Srednja škola 4 godine • Strani jezici: Njemački jezik • Informatička znanja: Microsoft Office • Vozački ispit: Kategorija B • Radno iskustvo: Nije važno

Kvalifikacije

Opis poslova:

  • Podrška u svim aktivnostima ureda.
  • Komunikacija s partnerima, kupcima, dobavljačima, suradnicima i institucijama, sukladno zahtjevima i potrebama na hrvatskom i njemačkom jeziku
  • Planiranje, organiziranje i usklađivanje poslovnih sastanaka, te poslovnih putovanja, planiranje termina i rokova.
  • Koordinacija svih aktivnosti unutar ureda; vođenje interne komunikacije unutar tvrtke i osiguravanje redovite razmijene informacija s ostalim djelatnicima, poslovna korespondencija
  • Izrada, praćenje i arhiviranje poslovne dokumentacije, poslovnih ugovora
  • Zaprimanje, slanje, sortiranje i po potrebi urudžbiranje pošte
  • Pisanje izjava, ugovora, potvrda i sl.
  • Izrada i objava oglasa za zapošljavanje
  • Organizacija termina selekcijskih intervjua i sastanaka
  • Pomoć u potrazi i selekciji kandidata
  • Kontaktiranje kandidata i klijenata
  • Komuniciranje s radnicima i rješavanje tekućih zahtjeva i potreba

Uvjeti:

  • Kandidati ne trebaju imati ni predznanje ni radno iskustvo
  • Točnost, samostalnost, temeljitost i preciznost u obavljanju dobivenih zadataka
  • Stručna sprema: Završeni smjer obrazovanja nije važan
  • Aktivno znanje njemačkog jezika u govoru i pismu
  • Aktivno znanje rada u MS Office paketu

Vaše prednosti:

  • Izražena proaktivnost i samostalnost
  • Spremnost na kontinuirano učenje i profesionalno usavršavanje
  • Dobre komunikacijske i organizacijske sposobnosti
  • Odgovoran pristup radu i zadacima
  • Omogućavanje neovisnog rada koji vodi prema razvoju vlastitih vještina i kompetencija
  • Raznolikost i širina profesionalnih izazova u kojima možete stalno profesionalno i osobno rasti

Što nudimo

Što nudimo:

  • Rad u međunarodnoj tvrtki sa odličnim mogućnostima napredovanja
  • Profesionalan razvoj i učenje novih vještina
  • Trajno zaposlenje
  • Stalni radni odnos
  • 8-satno radno vrijeme
  • Rad u dinamičnom i ugodnom radnom okruženju

Za uspješno obavljanje poslova važno je da je osoba komunikativna, uredna i odgovorna, da izvrsno vlada alatima MS Office paketa te da je proaktivna u obavljanju zadataka i da se ne ustručava postaviti pitanje ukoliko se nađe u nepoznatoj situaciji. Ukoliko se prepoznajete u gore navedenom opisu, pošaljite nam svoj životopis i zamolbu u hrvatskom i njemačkom jeziku na email office@job-corner.at za prijavu najkasnije do 19.09.2021. Kontakt: Job corner d.o.o. Slavonska avenija 1c 10000 Zagreb Tel. +43 660 2469 707 Email office@job-corner.at https://hr.job-corner.at/ https://trummer.eu/hr/city/

Za više informacija nazovite +43 660 2469707. Vašu prijavu sa životopisom na njemačkom jeziku pošaljite na jobcorner@trummer.eu Kontaktirat ćemo vas odmah po primitku vaše prijave.

Prijava za natječaj za radno mjesto

Janez Tivadar
+43 (0) 660 246 97 07

Ili se odmah prijavite online.

Osoba za kontakt