Bérelszámoló angol nyelvtudással

középfokú végzettség

Magyarország, | Magyar Angol

Mutatószámok

Feladatok: - általános bérszámfejtési adatok előkészítése - adatok rögzítése és ellenőrzése bérszámfejtő rendszerben - időadat ellenőrzés, munkavállalói szabadságok karbantartása és ellenőrzése - iktatás, feljegyzések karbantartása - napi levelezés bonyolítása, kapcsolattartás ügyféllel és ügyfélszolgálattal - dolgozók be- és kiléptetése - kimutatások és statisztikák készítése - postázás, sokszorosítás, egyéb ügyintézés

Minősítések

A munkakörhöz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office felhasználó ismeretek
  • Ügyfélközpontú, udvarias magatartás, nyílt kommunikáció
  • Pontos, részletekre ügyelő, proaktív hozzáállás

Előnyt jelent:

  • Törvényi előírások, jogszabályok ismerete
  • Szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, juttatási csomag, illetve bejárási támogatás, céges buszjárat
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
  • Átfogó betanulási program
  • Nemzetközi munkakörnyezet, fiatalos, dinamikus csapat
  • Folyamatos képzési, fejlődési és előrelépési lehetőség

Ha érdekli a pozíció, kérjük, küldje el pályázatát:

Khern Anikó
+36 20 428 32 45

Vagy jelentkezzen máris online!

Kapcsolattartó

Khern Anikó