Bérszámfejtési és könyvelési csoportvezető

felsőfokú végzettség

Rábahídvég, | Magyar

Mutatószámok

Feladatok: Csoport munkájának irányítása az alábbiak tekintetében: • Teljeskörű bérszámfejtési feladatok koordinálása • Kapcsolódó bevallások, statisztikák elkészítése • Rendszeres és eseti elemzések, jelentések készítése • Cafeteria szolgáltatás teljes körű biztosítása • Kapcsolattartás szolgáltatókkal • Feladatok határidőre történő elvégzésének biztosítása • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel • Jogszabályi változások nyomon követése és alkalmazása

Minősítések

Elvárások:

  • Felsőfokú, gazdasági végzettség vagy egyéb felsőfokú + bérügyintéző végzettség
  • Minimum 3-4 év bérszámfejtési területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Vezetői tapasztalat
  • Ügyfélközpontúság, precizitás, csapatmunka

Előny:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Szolgáltatás területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, juttatási csomag, illetve bejárási támogatás, céges buszjárat
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
  • Átfogó betanulási program
  • Nemzetközi munkakörnyezet, fiatalos, dinamikus csapat
  • Folyamatos képzési, fejlődési és előrelépési lehetőség

Ha érdekli a pozíció, kérjük, küldje el pályázatát:

Csizmadia Éva
+36 20 203 3745

Vagy jelentkezzen máris online!

Kapcsolattartó