beszerző

középfokú végzettség

Szombathely | Magyar Angol

Mutatószámok

Gyengeáramú rendszerek tervezésével, kivitelezésével, valamint üzemeltetésével foglalkozó szombathelyi cég részére keresünk beszerző munkatársat.

beszerző

Minősítések

Iskolai végzettség:

  •             Középfokú végzettség

Szakmai elvárások:

  •  Minimum1-2 éves tapasztalat beszerzésben

Egyéb elvárások:

  •        Jó kommunikációs készség
  •        B kategóriás jogosítvány
  •         Pontos, precíz munkavégzés
  •         Terhelhetőség

Idegen nyelvismeret:

  • Angol nyelv ismerete (elsősorban levelezés)

Számítástechnikai ismeretek:

  • Számítógép felhasználói szintű ismerete (World, Excel, Microsoft Office)

Amit kínálunk

Feladatok:

  • A projektvezetőktől érkező anyaglisták ellenőrzése, készlet rendelkezésre állás szempontjából
  • A futó projektek anyag kikészítésének leadása a raktár felé
  • Árajánlatok bekérése több beszállítótól
  • Alternatív beszállítók felkutatása, részvétel a döntés előkészítésben
  • Anyagrendelések leadása, összesítése
  • Szükség esetén, raktáros helyettesítése
  • Raktáros munkatárs tájékoztatása a beérkezett anyag felhasználási helyéről
  • Javításra küldött anyagok nyilvántartása, nyomon követése
  • Reklamációkezelés a beszállítók felé
  • Statisztikák, riportok készítése az anyagmozgás, költségek tekintetében
  • Készletnyilvántartás
  • Raktárrend fenntartása
  • Árlisták megfelelőségének ellenőrzése

Ha érdekli a pozíció, kérjük, küldje el pályázatát:

Khern Anikó
+36 20 428 32 45

Vagy jelentkezzen máris online!

Kapcsolattartó

Khern Anikó