beszerző

felsőfokú végzettség

Szentgotthárd, Magyarország | Magyar Angol

Mutatószámok

beszerző

Minősítések

  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • Pontos önálló munkavégzés
  • Proaktív problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SAP ismeret
  • Technikai előképzettség.
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható hátterű, kiegyensúlyozott munkahely
  • Változatos feladatok
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Letelepedés esetén albérleti hozzájárulás

Főbb feladatok, munkák: • A gyártáshoz szükséges anyagok, eszközök és szolgáltatások megrendelése • Beszerzések teljes körű megvalósítása (igényfelmérés, ajánlatbekérés, kapcsolattartás az igénylővel és a beszállítóval, szerződéses feltételek egyeztetése az érintettekkel) • Tervezett készletszintek egyeztetése • Beszerzési források (beszállítók, termelők) kiválasztásában, ajánlatok elkészítésében, ártárgyalásokban történő részvétel, lebonyolítás és minősítés • A szállítói minősítések elvégzése, a szállítók adatainak aktualizálása és ellenőrzése a szállítói minősítési rendszerben

Ha érdekli a pozíció, kérjük, küldje el pályázatát:

Khern Anikó
+36 20 428 32 45

Vagy jelentkezzen máris online!

Kapcsolattartó

Khern Anikó

Lépjen kapcsolatba velünk!

ország
A folytatáshoz töltse ki az összes mezőt!
award

Ausztria legjobb munkaadói díj

Nem kell tovább keresnie, itt megtalálja!

Találja meg a megfelelő állást új álommunka-keresőnkkel!

Az Ön álommunkája!

Állások német nyelvű országokban:
Töltse ki az országot és az ágazatot a folytatáshoz!