Hentes

Szakmunkás

Ausztria, | Német

Mutatószámok

BKE3250

Hentes

Minősítések

Feladatok: sertés-bontás, csontozás és kivágás (heti kétszer marha), termékgyártás (sonka- és felvágott készítés és előkészítés), a töltés utáni félkész termék füstölőbotra való szedése és kocsira akasztása, pácolás, takarítás, vagás nincs.

Elvárások:

  • Hentes szakképesítés és/vagy több éves szakmai tapasztalat
  • NÉMET NYELVTUDÁS! (Az interjú német nyelven zajlik!)
  • Önálló munkavégzés
  • Kölcsönös megfelelés esetén a cég próbamunkát kér

Amit kínálunk

  • Osztrák bejelentés
  • Az osztrák kollektív szerződésben szereplő 12,45€/órabér
  • Minősítés és munkatapasztalat függvényében természetesen növekedhet
  • Szükség esetén a cég közvetlenül a munkahely mellett biztosít térítésmentesen egyágyas szobát
  • fizetett ünnepnapok és fizetett szabadság
  • 14x fizetés (13. és 14. havi fizetés), törvényben előírtak szerint
  • Túlóralehetőség, ami természetesen azonnal, korrektül kifizetésre kerül
  • Reggeli, 10 órai és ebéd kb. havi 40€-ért.

Ha érdekli a pozíció, kérjük, küldje el pályázatát:

Éva Balambér-Kmetti
+43 (0) 57 100 143, +36 70 420 3736

Vagy jelentkezzen máris online!

Kapcsolattartó