HR koordinátor

felsőfokú végzettség

Rábahídvég, | Angol

Mutatószámok

Feladatok: • Munkavállalók ki-belépésével kapcsolatos teljeskörű adminisztráció • Személyi anyagok karbantartása, munkaügyi dokumentumok kezelése és naprakész nyilvántartása • HR ügyviteli rendszer teljeskörű kezelése • HR statisztikák, riportok készítése • Bérszámfejtés előkészítése • Munkatársak támogatása munkaügyi kérdésekben • Részvétel vállalati rendezvények szervezésében

Minősítések

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy HR végzettség
  • Legalább 1-2 éves szakirányú tapasztalat
  • Munka Törvénykönyvének naprakész ismerete
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Magabiztos MS Office (Excel) ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Rendszerszemlélet és analitikus gondolkodásmód
  • Megbízható és prezíc munkavégzés

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, juttatási csomag, illetve bejárási támogatás, céges buszjárat
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
  • Átfogó betanulási program
  • Nemzetközi munkakörnyezet, fiatalos, dinamikus csapat
  • Folyamatos képzési, fejlődési és előrelépési lehetőség

Ha érdekli a pozíció, kérjük, küldje el pályázatát:

Csizmadia Éva
+36 20 203 3745

Vagy jelentkezzen máris online!

Kapcsolattartó