IT támogató munkatárs

középfokú végzettség

Szombathely | Magyar Német

Mutatószámok

Szombathelyi partnercégünk részére keresünk új kollégát a következő feladatok ellátására. PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Minősítések

Elvárások:

Az ismeretek nem fejlesztéshez, hanem hibakereséshez szükségesek:

Legalább középfokú IT végzettség
Legalább társalgási szintű német nyelvismeret
Linux alapismeretek

Oracle SQL és JAVA alapismeretek Bash script, git + Bitbucket ismeret

Előnyök:

Fejlesztési tapasztalat (pl. Python) JIRA és Confluence ismerete

Angol nyelvismeret

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

Versenyképes bérezés, juttatási csomag, illetve bejárási támogatás, céges buszjárat

Multinacionális munkakörnyezet, fiatalos, dinamikus csapat
Közreműködés nemzetközi csapatban

Feladatok: Adatbázis lekérdezések, riportolások Ügyféligény menedzselése, ütemezések: bérelszámolás folyamata - beállítások (ütemezések, ellenőrzések) Éjszakai rendszerfuttatások ellenőrzése Ticketrendszer használata Dokumentációk kezelése, frissítése, létrehozása

Ha érdekli a pozíció, kérjük, küldje el pályázatát:

Khern Anikó
+36 20 428 32 45

Vagy jelentkezzen máris online!

Kapcsolattartó

Khern Anikó