Junior bérszámfejtő munkatárs

középfokú végzettség

hu | Magyar

Mutatószámok

Ügyviteli szolgáltatással foglalkozó partnercégünk részére keresünk junior bérszámfejtő kollégát. A cég jelenleg több, mint 20.000 munkavállaló bérszámfejtését végzi és létszámbővítés miatt keressük új kollégánkat!

Minősítések

Feladatok, amik várnak rád:

  • Általános bérszámfejtési adatok előkészítése
  • Dolgozók be- és kiléptetése
  • Adatok rögzítése és ellenőrzése a bérszámfejtő rendszerben
  • Időadat ellenőrzés, munkavállalói szabadságok karbantartása és ellenőrzése
  • Kapcsolattartás ügyféllel és ügyfélszolgálattal
  • Kimutatások, statisztikák készítése

Elvárásaink feléd:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • Támogató, proaktív személyiség

Előny, ha rendelkezel:

  • Bérelszámolás területén szerzett tapasztalattal
  • Bérelszámolási és/vagy TB ismeretekkel vagy végzettséggel
  • Angol nyelvtudással

Amit kínálunk

  • Cafeteria, céges buszjárat vagy bejárási támogatás
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
  • Nemzetközi munkakörnyezet, fiatalos, dinamikus csapat

Ha érdekli a pozíció, kérjük, küldje el pályázatát:

Csizmadia Éva
+36 20 203 3745

Vagy jelentkezzen máris online!

Kapcsolattartó