Karbantartó lakatos

Szakmunkások szakmai tapasztalattal középfokú végzettség

Magyarország | Magyar

Mutatószámok

Szombathelyi, faipari partnercégünk részére keressük új munkatársainkat!

Minősítések

Főbb feladatok, munkák:

  • gépjavítási, gépkarbantartási munkák végzése
  • esetleges gépi meghibásodások gyors szakszerű javítása
  • cserealkatrészek javítása, felújítása
  • a műszaknapló pontos vezetése, hiányzó alkatrészek, meghibásodások dokumentálása
  • gépek, gépegységek és a munkaterület tisztántartása
  • vezető gépészmérnök és szakmai vezető által kiadott egyéb feladatok ellátása
  • aktív részvétel a rendkívüli esetek, események elhárításában

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum középfokú végzettség (karbantartó, lakatos,gépész szakmunkás-képesítés előnyt jelent)
  • minimum 2-3 éves, gépkarbantartásban, termelő üzemben szerzett tapasztalat
  • hidraulikai és pneumatikai ismeret előnyt jelent
  • pontosság, precizitás, megbízhatóság

Amit kínálunk

  • kiváló bérezés, átlagon felüli pótlékok
  • jelenléti bónusz
  • útiköltség térítés
  • nagy önállóság és fejlődési lehetőség

Ha érdekli a pozíció, kérjük, küldje el pályázatát:

Csizmadia Éva
+36 20 203 3745

Vagy jelentkezzen máris online!

Kapcsolattartó