kereskedő munkatárs (Magyarország)

Diploma

Magyarország

Mutatószámok

Csomagolóanyagok gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk kereskedő munkatársat.

Minősítések

Szakmai elvárások:

  • A gyártott anyagok, a vásárolt anyagok és az alkalmazott technológiák ismerete
  • Élelmiszeripari csomagolóanyagok ismerete
  • Piac ismerete
  • Több éves tapasztalat csomagolóanyag értékesítés területen

Egyéb elvárások:

  • Jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Stressz tűrés
  • Jó alkalmazkodóképesség
  • Segítőkészség

Idegen nyelvismeret:

Angol, vagy német nyelv tárgyalás szintű ismerete

Számítástechnikai ismeretek:

Számítógép felhasználói szintű ismerete (World, Excel, Microsoft Office)

Amit kínálunk

Feladatok:

  •  Kapcsolattartás a vevőkkel
  • Árkalkulációk készítése az elfogadott szempontok alapján, az utókalkulációk figyelembevételével
  • Új vevők felkutatása, új piaci lehetőségek felmérése, keresése és behozatala
  • Saját vevők árlistáinak frissítése
  • Vevők minta gyártásának szervezése, illetve alkalmazástechnikai próbák elvégzése a vevőknél
  • Reklamációk kezelése
  • Vevők rendszeres tájékoztatása az új termékekről
  • Vevői látogatások előkészítése és lebonyolítása, min. 2-3 hetente új partnerek felkeresése
  • Utazásokról, tárgyalásokról jelentés készítése
  • Vevők és a gyártás közötti információ áramlás biztosítása (kiszállítási határidők, gyártás státusza, lehívások kezelése, kiszállítások megrendelése, specifikációk bekérése/tisztázása)
  • Havi és éves értékesítési terv készítése
  • Vevői keretszerződések előkészítése
  • DPD ügyintézés
  • Vonatkozó MIR, KIR, ISO, HACCP előírások betartása, betartatása
  • Tűz- és munkavédelmi követelmények betartása

Munkavégzés helye: országos

Ha érdekli a pozíció, kérjük, küldje el pályázatát:

Khern Anikó
+36 20 428 32 45

Vagy jelentkezzen máris online!

Kapcsolattartó

Khern Anikó