kiemelt gépjármű műszaki szakértő

középfokú végzettség

Magyarország, Szombathely | Magyar

Mutatószámok

KA9

Minősítések

Feladatok:

  • Nagyösszegű, összetett és egyedi gépjármű károk műszaki és jogalapi felülvizsgálata
  • Peres ügyekkel kapcsolatos szakmai állásfoglalások készítése, jogtanácsosok támogatása
  • Nemzetközi gépjármű károk jogalapi, műszaki és összegszerűségi ellenőrzése
  • Vezető műszaki szakértők és kárrendezők szakmai támogatása

Elvárások:

  • Szakirányú műszaki végzettség
  • Gépjármű kárrendezésben szerzett min. 3 éves szakmai gyakorlat
  • Jó kommunikációs készség és ügyfélcentrikus gondolkodás
  • Új ismeretek elsajátítása iránti érdeklődés
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség
  • Idegennyelv (angol, német) ismerete előny

Amit kínálunk

Ha érdekli a pozíció, kérjük, küldje el pályázatát:

Khern Anikó
+36 20 428 32 45

Vagy jelentkezzen máris online!

Kapcsolattartó

Khern Anikó