könyvelő

középfokú végzettség

Szombathely, Magyarország | Magyar

Mutatószámok

Szombathelyi könyvelőiroda részére keresünk könyvelő munkatársat

könyvelő

Minősítések

  • szakirányú végzettség
  • könyvelő irodában szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • bérszámfejtési ismeretek előnyt jelentenek
  • német vagy angol nyelvtudás előnyt jelent
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk

  • családias légkör
  • hosszú távú munkalehetőség
  • fejlődési lehetőség

Feladatok: - cégek teljes körű könyvelése - áfa bevallások készítése - kellő tapasztalat esetén mérleg készítés

Ha érdekli a pozíció, kérjük, küldje el pályázatát:

Khern Anikó
+36 20 428 32 45

Vagy jelentkezzen máris online!

Kapcsolattartó

Khern Anikó

Lépjen kapcsolatba velünk!

ország
A folytatáshoz töltse ki az összes mezőt!
award

Ausztria legjobb munkaadói díj

Nem kell tovább keresnie, itt megtalálja!

Találja meg a megfelelő állást új álommunka-keresőnkkel!

Az Ön álommunkája!

Állások német nyelvű országokban:
Töltse ki az országot és az ágazatot a folytatáshoz!