német nyelvű adminisztratív munkatárs

középfokú végzettség

szombathely | Magyar Német

Mutatószámok

Ügyviteli szolgáltatással és dokumentumfeldolgozással foglalkozó cég részére keressük új munkatársainkat!

Minősítések

Feladatok:

  • Meglévő gépjárműlízing szolgáltatáshoz kapcsolódó dokumentumok feldolgozása, könyvelése
  • Lízingszerződésekkel kapcsolatos adatok kezelése
  • Gépjárművek szállításával kapcsolatos logisztikai feladatok elvégzése
  • Gépjárművek biztosítási eseményeinek kezelése
  • Kapcsolattartás az ügyféllel, illetve partnereivel elsősorban írásban
  • Folyamatok dokumentálása

Elvárások:

  • Erős középfokú/ felsőfokú német nyelvtudás írásban és szóban
  • Felhasználói színtű MS-Office ismeretek

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • Cafetéria juttatás
  • Céges buszjárat
  • Nemzetközi munkakörnyezet, fiatalos, dinamikus csapat

Ha érdekli a pozíció, kérjük, küldje el pályázatát:

Khern Anikó
+36 20 428 32 45

Vagy jelentkezzen máris online!

Kapcsolattartó

Khern Anikó