projektvezető

felsőfokú végzettség

Szombathely, Magyarország | Magyar

Mutatószámok

Minősítések

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök, biztonságtechnikai mérnök, építőmérnök)
  • Önálló, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Gyengeáramú rendszerek ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • AutoCAD ismerete
  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Piaci elvárásoknak megfelelő jövedelmezés
  • Változatos, kihívást jelentő projektek
  • Hosszútávon gondolkodunk munkatársainkkal, támogatjuk fejlődésüket
  • Korszerű, elegáns munkakörnyezetben való munkavégzés
  • Stabil munkahely

Feladatok: • Komplex gyengeáramú, biztonságtechnikai rendszerek kiépítésének irányítása • Szerződés megkötése a megrendelővel és az alvállalkozókkal • Megrendelővel való kapcsolattartás, egyeztetés, felmerülő kiegészítő feladatokra való ajánlatkészítés • Kiépítéshez szükséges anyagok beszerzésének koordinálása • Eszközök telepítését végző munkatársak koordinálása • Rendszerek beüzemelésének irányítása, ellenőrzése • Megvalósulási, átadási dokumentációk elkészítése • Műszaki átadás-átvétel lebonyolítása és dokumentálása • Teljesítések igazolásának intézése • Projektek nyereségességének biztosítása

Ha érdekli a pozíció, kérjük, küldje el pályázatát:

Khern Anikó
+36 20 428 32 45

Vagy jelentkezzen máris online!

Kapcsolattartó

Khern Anikó

Lépjen kapcsolatba velünk!

ország
A folytatáshoz töltse ki az összes mezőt!
award

Ausztria legjobb munkaadói díj

Nem kell tovább keresnie, itt megtalálja!

Találja meg a megfelelő állást új álommunka-keresőnkkel!

Az Ön álommunkája!

Állások német nyelvű országokban:
Töltse ki az országot és az ágazatot a folytatáshoz!