Senior bérszámfejtő munkatárs

Diploma

Magyarország | Magyar Angol

Mutatószámok

Ügyviteli szolgáltatással foglalkozó partnercégünk részére keresünk senior bérszámfejtő kollégát.

Minősítések

Feladatok, amik várnak rád:

  • Bérszámfejtő csoport vezetése
  • Általános bérszámfejtési adatok előkészítése
  • Dolgozók be- és kiléptetése
  • Adatok rögzítése és ellenőrzése a bérszámfejtő rendszerben
  • Időadat ellenőrzés, munkavállalói szabadságok karbantartása és ellenőrzése
  • Kapcsolattartás ügyféllel és ügyfélszolgálattal
  • Kimutatások, statisztikák készítése

Elvárásaink feléd:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség, pénzügyi szakirány előny
  • Szakirányú tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • Támogató, proaktív személyiség

Amit kínálunk

  • Cafeteria, céges buszjárat vagy bejárás támogatása
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
  • Nemzetközi munkakörnyezet, fiatalos, dinamikus csapat

Ha érdekli a pozíció, kérjük, küldje el pályázatát:

Khern Anikó
+36 20 428 32 45

Vagy jelentkezzen máris online!

Kapcsolattartó

Khern Anikó