Toborzó munkatárs

felsőfokú végzettség

Magyarország | Magyar Német Angol

Mutatószámok

Ügyviteli szolgáltatással foglalkozó partnerünk részére keressük új munkatársunkat!

Minősítések

Feladatok:

  • Álláshirdetések kezelése
  • Külső és belső adatbázisok szűrése
  • Jelöltek telefonos előszűrése
  • Interjúk szervezése és lebonyolítása
  • Kapcsolattartás jelöltekkel, vezetőkkel és ügynökségekkel
  • Heti, havi- és ad-hoc riportok készítése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség, preferáltan gazdasági vagy HR területen
  • Felhasználó szintű MS-Office ismeretek
  • Középfokú, aktív német és angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Amit kínálunk

  • Cafetéria juttatás
  • Céges buszjárat
  • Nemzetközi munkakörnyezet, fiatalos, dinamikus csapat

Ha érdekli a pozíció, kérjük, küldje el pályázatát:

Csizmadia Éva
+36 20 203 3745

Vagy jelentkezzen máris online!

Kapcsolattartó