Montér topení (m/ž)

Špecializovaný pracovník

Lichtenštejnsko | Nemecky

Identifikačné číslo

5

Do Vaduzu v Lichtenštejnsku hledáme zaměstnance na pozici:

Kvalifikácie

  • Výuční list
  • němčina na dobré úrovni
  • praxe (v Německu, Rakousku nebo Švýcarsku – výhoda)
  • zkušenosti se svařováním
  • řidičský průkaz + auto

Náplň práce: montáž a zprovoznění topných těles, sváření plastů, pokládka vedení, servisní a opravárenské práce u zákazníků.

Ponúkame

  • Základní nabízený plat je 28 CHF/hodinu/brutto (hodinová mzda se však může zvýšit vzhledem k praxi atd.)
  • Práce je dlouhodobá a na HPP

V případě zájmu volejte na 778 11 22 33 nebo 776 44 11 63, případně posílejte svůj životopis s fotografií v němčině na team.brno@trummer.eu.

Ak Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite Vášu žiadosť na:

Poslať žiadosť

Mgr. et Mgr. Tamara Kotalová
+43 664 80 571 119

Alebo pošlite žiadosť hneď teraz online.

Vaša kontaktná osoba