< Nazaj na ponudbe delovnih mest

Elektrikar

Kvalificirani delavec s poklicnimi izkušnjami

Avstrija, Koroška | nemščina

Koda

MSM2

Želite opravljati delo, ki vas veseli in zanj prejeti nadpovprečno dobro plačilo? Potem se obrnite na nas, mi vam lahko pomagamo do želenega delovnega mesta. Izkoristite svojo priložnost, Trummer osebni servis je vaš priznan in zanesljiv partner pri iskanju zaposlitve v tujini. Za naše cenjene stranke iščemo elektrikarja.

Elektrikar

Kvalifikacije

Pričakujemo:

  • dokončano ustrezno izobrazbo,
  • znanje nemškega jezika,
  • delovne izkušnje,
  • motiviranost, samoiniciativnost in timsko orientiranost,
  • natančnost in odgovornost.

Vaše naloge:

Znanje branja in razumevanja elektro načrtov. Poznavanje klasičnih inštalacij in pripadajočih planov. Vezava in montaža elektro omaric, izkušnje v polaganju industrijske ali hišne instalacije.

Ponujamo

Ponujamo:

  • redno zaposlitev za nedoločen čas,
  • nadpovprečno dobro plačilo,
  • usklajen delovni čas,
  • socialno varnost,
  • dodatke ter 13. in 14. plačo,
  • individualno svetovanje in podporo.

V kolikor ste zainteresirani za razpisano delovno mesto, pošljite vašo prijavo na naslov:

Prijavite se

Ana Matjašič
+386 2 621 32 10

Ali pa se prijavite kar prek spleta.

Vaša kontaktna oseba