< Nazaj na ponudbe delovnih mest

Zdravstveni tehnik

Diploma

Avstrija, | nemščina

Koda

MSM3

Želite opravljati delo, ki vas veseli in zanj prejeti nadpovprečno dobro plačilo? Potem se obrnite na nas, mi vam lahko pomagamo do želenega delovnega mesta. Izkoristite svojo priložnost, Trummer osebni servis je vaš priznan in zanesljiv partner pri iskanju zaposlitve v tujini. Za naše prestižne stranke iščemo zdravstvene tehnike.

Kvalifikacije

Pričakujemo:

  • zaključen srednješolski strokovni izobraževalni program zdravstvena nega,
  • dobro znanje nemškega jezika,
  • delovne izkušnje,
  • motiviranost, samoiniciativnost in timsko orientiranost,
  • natančnost in odgovornost,
  • veselje do dela z starejšimi,
  • sposobnost empatije.

Vaše naloge:

Strokovno in odgovorno izvajanje in sodelovanje v zdravstveni negi, znotraj negovalnega in zdravstvenega tima. Organizacija in izvedba celovite zdravstvene nege in terapije. Izpolnjevanje standardov kvalitete in zagotavljanje učinkovitega sodelovanja z zunanjimi partnerji. Pomoč pri vsakdanjih aktivnostih, kot so: nega telesa, prehranjevanje in oblačenje.

Ponujamo

Ponujamo:

  • dolgoročno zaposlitev s polnim delovnim časom, pogodba za nedoločen čas, z možnostjo prevzema in
  • direktno zaposlitvijo v zdravstvenih zavodih,
  • nadpovprečno dobro plačilo,
  • usklajen delovni čas,
  • urejeno zdravstveno zavarovanje ter prijavo v delovno razmerje,
  • dodatke ter 13. in 14. plačo,
  • individualno svetovanje in podporo,
  • pomoč in svetovanje pri urejanju nostrifikacije, povračilo stroškov nostrifikacije po preteklih 3 mesecih zaposlitve,
  • po potrebi organiziramo prenočišča.

V kolikor ste zainteresirani za razpisano delovno mesto, pošljite vašo prijavo na naslov:

Prijavite se

Ana Matjašič
+386 2 621 32 10

Ali pa se prijavite kar prek spleta.

Vaša kontaktna oseba