Szakács

Szakmunkások szakmai tapasztalattal

Ausztria, | Német

Mutatószámok

BKE121301

Éves szakács állás Oberpullendorfban

Szakács

Minősítések

Direkt átvétel, nem munkaerőközvetítőn keresztül történik a munkavégzés.

 Feladatok: különböző ételek készítése és tálálása, konyhai tevékenység irányítása és ellenőrzése.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Több éves szakmai tapasztalat osztrák és nemzetközi konyhában
  • NÉMET NYELVTUDÁS! (Az interjú német nyelven zajlik!)
  • B kategóriás jogosítvány és gépjármű
  • Önálló munkavégzés
  • Étlap, menü, ajánlatok összeállítása
  • Meglévő készletek felmérése
  • Nyersanyagok megrendelése
  • A nyersanyagok előkészítése, feldolgozása (párolás, főzés, sütés)
  • Ételek elkészítése, tárolása, adagolása, tálalása

Amit kínálunk

Amit a cég kínál Önnek:

  • Osztrák bejelentés
  • Bér: 1.880€ bruttó / hónap
  • Heti 40 órás, azaz teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Heti 2 szabadnap
  • Minősítés és munkatapasztalat függvényében természetesen növekedhet
  • Ingázás vagy ottlakás is megoldható
  • Ingyenes étkezés
  • Egész éves munka, nem szezonális

Kezdés: azonnal

A cég 2 próbanapot kér a munkavállalótól.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és a végzettséget igazoló bizonyítvánnyal.

Ha érdekli a pozíció, kérjük, küldje el pályázatát:

Éva Balambér-Kmetti
+43 (0) 57 100 143, +36 70 420 3736

Vagy jelentkezzen máris online!

Kapcsolattartó